Metalo konstrukcijų ženklinimas CE (kurio reikalauja užsakovai bei Lietuvos ir ES teisiniai aktai) galimas įdiegus bei sertifikavus metalo konstrukcijų gamybos kokybės sistemą pagal darnųjį ISO 1090 standartą. Šiuo standartu užtikrinama metalo apdirbimo operacijų kokybė per visą gaminių iš metalo gamybos procesą.

Šis tarptautinis standartas sukurtas metalo konstrukcijų gamintojų profesionalų ir, kaip ir kiti standartai,  patikrintas ekspertų technikos komitete, papildo ISO 9001 kokybės vadybos standarto reikalavimus. ISO 1090 nusako reikalavimus, susijusius su metalo konstrukcijų gamyba nuo žaliavos parinkimo iki paviršiaus apdirbimo, jo laikymasis atlieka metalo gaminių gamybos kokybės kontrolės funkciją. Tai gamybos proceso, ne gaminio standartas, bet jis dažnai minimas kaip užsakovo reikalavimas sutartyse dėl įvairių metalo gaminių gamybos, siekiant užtikrinti gerą praktiką ir gaminių kokybę, užkirsti kelią nesėkmėms dėl metalo konstrukcijų tvirtumo atlaikant apkrovas. Kartu privaloma sertifikuoti ir suvirinimo procesą pagal ISO 3834 pasirinktą lygmenį, jei metalo konstrukcijos gamyboje taikomas suvirinimas.

NAUDA:

  • Sertifikuojama metalo konstrukcijų gamybos sistema, galima išduoti CE atitikties deklaracijai kiekvienam jos apimtyje gaminamam gaminiui; nereikia sertifikuoti kiekvienos atskiros metalo konstrukcijos.
  • Atitiktis užsakovų ir teisiniams reikalavimams.
  • Įdiegta gamybos kokybės kontrolės sistema, sistemingai ir laiku daromi visi reikalingi įrašai, kurie pridedami prie užsakovų reikalaujamos techninės dokumentacijos.
  • Atitiktis EX2, EX3 darbų vykdymo (execution class) klasės reikalavimams, statyboje EXC2 klasė dažniausiai būna numatytoji, jei kitaip neapibrėžta. Taip pat galima rinktis ir EXC1 ir EXC4 darbų atlikimo klases.
  • Metalo konstrukcijų gamybos darbai vykdomi veiksmingiausiu būdu.
  • Aiškus nepriklausomas patvirtinimas kad įmonė atitinka EN ISO 1090 keliamus reikalavimus apibrėžtoje metalo konstrukcijų gamybos srityje.
  • Nacionalinis ir tarptautinis verslo potencialas demonstruojamas per atitikimą tarptautiniu mastu pripažintam metalo konstrukcijų gamybos kokybės reikalavimų standartui.
  • Dažnai naudojamas sutartyje su vykdytoju, subrangovu nusakant metalo konstrukcijai keliamus reikalavimus.

KAINA

Kaina priklauso nuo įmonės pageidaujamo standarto diegimo būdo, išpildymo ir parengties sertifikavimui.

Dėl paslaugų susisiekite administracija@vsipromas.lt